فروشگاه مرغ و گوشت پرحنایی

فروشگاه مرغ و گوشت پرحنایی

برند مرغ پرحنایی که در سال 1396 تأسیس شد، مرغ تازه و خوشمزه را در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می کند.


مرغ پرحنایی با برخورداری از یک زنجیره تأمین کامل، زیر نظر دامپزشک و تحت شرایط کاملاً بهداشتی تولید می شود.


مرغ پرحنایی وابسته به مجتمع تولیدی مرغ فریمان است که در سال 1356 تأسیس شد و محصولات متنوعی را تولید می کند. این مجتمع با استفاده از تجربیات گذشته و با توجه به نظرات مشتریان، برای پیشبرد اهداف صنعت خود نگاهی روشن به آینده دارد.


شرکت زنجیره مجتمع تولیدی مرغ فریمان (تولید کننده جوجه یکروزه گوشتی و مرغ گوشتی) در سال ۱۳۵۶ با اخذ پروانه از اداره کشاورزی و سازمان دامپزشکی در شهرستان فریمان با ظرفیت پرورش ۷۵,۰۰۰ قطعه مرغ مادر در قالب ۲ فارم ۴۷,۰۰۰ و ۲۸,۰۰۰ قطعه ای شروع بکار نمود. همچنین احداث کارخانه جوجه کشی با ظرفیت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ عدد تخم مرغ نطفه دار در سال به بهره برداری رسید.


همگام با رشد بازار و جهت تامین جوجه یکروزه گوشتی مورد نیاز مشتریان و تلاش در جهت ارتقاء ظرفیت و کیفیت تولید که بالطبع تلاش بیشتر و مداوم و مستمر را می طلبید، اقدام به خرید مزرعه مرغ مادر به ظرفیت ۷۴,۰۰۰ قطعه (در قالب دو فارم ۳۷,۰۰۰ قطعه ای) نمود که مجموعاً با ۱۴۹,۰۰۰ قطعه مرغ مادر در حال حاضر این شرکت به فعالیت خود ادامه می دهد.


به دنبال سیاست توسعه و کار آفرینی بیشتر، شرکت با ساخت کارخانه جوجه کشی جدید که در اردیبهشت ماه ۹۵ به بهره برداری رسید، ظرفیت تولید جوجه یکروزه گوشتی را به ۲۴,۰۰۰,۰۰۰ عدد تخم مرغ نطفه دار در سال ارتقاء داده است. در ادامه و در راستای تکمیل زنجیره تولید مجتمع تولیدی مرغ فریمان اقدام به پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت ۱,۰۰۰,۰۰۰ قطعه در یک دوره به سوی بازار هدف گام برداشت و نام تجاری “مرغ پرحنایی” را به عنوان برند اختصاصی تولیدات شرکت مجتمع تولیدی مرغ فریمان به ثبت رساند. سپس اقدام به تاسیس فروشگاههای متعدد فروش گوشت و مرغ در سطح شهر مشهد و شهرستانهای فریمان و نیشابور نمود که در حال حاضر مرغ پرحنایی محصول این شرکت با بهترین کیفیت در کلیه فروشگاه های زنجیره ای وابسته به این شرکت و سایر فروشگاه های سطح شهر توزیع می گردد.


در ادامه در سال ۱۳۹۷ با خرید کارخانه دان با ظرفیت ۳۵ تن در ساعت در راستای تکمیل زنجیره تولید گام برداشت و همچنین در آذر ماه ۱۴۰۰ و با اخذ کلیه مجوزهای لازم کشتارگاه طیور خود را راه اندازی نمود که در حال حاضر با ظرفیت کشتار ۳,۰۰۰ قطعه مرغ در ساعت در حال فعالیت می باشد.


ضمنا این زنجیره با پرورش و تولید تخم مرغ خوراکی با برند “پر حنایی” در حال توسعه زنجیره تخم مرغ خوراکی می باشد.


در خاتمه برانیم تا با استعانت از پروردگار بی همتا و یاری جستن از تمامی امکانات بالقوه موجود و بهره گیری از تجربیات گذشته و نقطه نظرات شما مشتریان محترم، نگاهی روشن به آینده داشته باشیم و با تولید خود بتوانیم گامی موثر در پیشبرد اهداف این صنعت عظیم برداریم.


دفتر مرکزی : مشهد – بلوار رضوی –  نبش رضوی ۲۹ – پلاک ۴۱


تلفکس : ۴-۳۸۷۰٩۴۵١-۰۵۱