شرایط و قوانین استفاده از خدمات پرحنایی

 


کاربران گرامی لطفاً جهت سهولت در استفاده از خدمات ما، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.


کلیه‌ی اصول و رویه‏‌ی پرحنایی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌ کننده است و کاربر نیز، موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه بروزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج ،در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.


شرایط مرجوعی کالا:


باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در پرحنایی شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد ‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها وجود ندارد. لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان پرحنایی از طریق شماره تماس 05134019 اطلاع دهید.
از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جدا خودداری نمایید.


حریم شخصی:


ثبت و دسته‌بندی کلیه‌ی اطلاعات مندرج در سایت به‌صورت محرمانه نزد پرحنایی باقی‌ می‌ماند و موارد مذکور در اختیار هیچ سازمان و یا فردی قرار نخواهد گرفت و غیرقابل انتقال است.


پرحنایی، جهت اطلاع رسانی رویدادها، تخفیف‌ها، کمپین های تبلیغاتی و سایر مواردی که جهت خرید آسان‌تر به مشتریان گرامی کمک خواهد کرد، پیامک‌هایی را با استفاده از شماره‌ی تماسی که از طریق آن اقدام به ثبت نام در سایت کرده‌اید، ارسال خواهد کرد. لازم به ذکر است در طی این فرآیند، شماره تماس شما به صورت محرمانه نزد پرحنایی باقی خواهد ماند.


در صورت وجود هرگونه سوال، لطفاً با 05134019 ارتباط برقرار کنید.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش:


ثبت سفارش در پرحنایی در ساعات کاری هر ‌روز (جمعه تعطیل می باشد)  امکان‌پذیر است. ارسال سفارشات به نوبت در همان روز صورت می گیرد. 


ارسال سفارشها و بسته بندی از طریق سایت  تا مبلغ 200 هزارتومان رایگان می باشد. 


کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


روش پرداخت:


مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان  در محل پرداخت نمایند.